У Жовкві сотні людей під звуки сирен провели в останню путь загиблого на сміттєзвалищі рятувальника

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Похоронна процесія проходила повз пожежну частину, де служив загиблий.

У Жовкві напередодні, 1 червня, поховали одного з загиблих у моторошній трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом, рятувальника Андрія Вненкевича.

Сотні людей прийшли провести чоловіка в останню путь. Під час проходження похоронної процесії повз пожежну частину, де служив Вненкевич, загули сирени пожежних машин, також для загиблого востаннє зіграв оркестр.

Зазначимо, за даними "Львівського порталу", родичі та друзі Вненкевича не пустили на подвір'я загиблого мера Львова Андрія Садового, який приїхав віддати шану. До того ж присутньому на похоронах начальнику місцевої поліції довелося викликати підлеглих, щоб не почалися сутички.

Нагадаємо, пожежа почалася тут ще в суботу, 28 травня. Рятувальникам начебто вдалося локалізувати вогонь, проте у понеділок сталася трагедія. Четверо пожежників стояли на горі сміття, від якої в якусь мить відколовся шмат, розміром з дев'ятиповерхівку, і потягнув їх за собою. Одному вдалося врятуватися. Тіла інших знайшли після дводенної пошукової операції. Крім того, досі розшукують еколога, який перебував в районі сміттєзвалища.

Наступна публікація