Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Жовтих Водах до реанімації потрапила 4-річна дівчинка зі слідами звірячого побиття

Жителі міста оточили медзаклад, аби захистити дитину від матері та вітчима.

За життя 4-річної дівчинки Кіри борються лікарі у Жовтих Водах. З численними синцями по всьому тілу вона потрапила до лікарні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики кажуть, що дитина не витримає не лише перевезення до Дніпра, а її навіть на інше ліжечко перенести неможна. Дівчинка не реагує на жодні подразники, дихає за допомогою старого апарату штучної вентиляціі легенів, бо іншої апаратури у лікарні немає. "Стан дитини вкрай важкий. Дитина в комі третього ступеня. Дитина надійшла зі слідами побиття – множинні гематоми по всьому тілу. На даний момент прогноз невтішний", - розповів лікар-анестезіолог Ростислав Гивчак.

Відео Лікарі борються за життя чотирирічної дитини, у побитті якої зізнався вітчим

З численними синцями по всьому тілу у стані коми вона потрапила до лікарні. Медики кажуть, дитина доправили до них пізно. За словами поліції, у її побитті зізнався вітчим, з яким дитина залишилася сама вдома. Медики зараз тримають дитину на штучній вентиляції легенів. 

Лікарі борються за життя чотирирічної дитини, у побитті якої зізнався вітчим

Біля лікарні зібрались жителі міста, щобт захистити маленьку Кіру від її ж рідної матері. Як з'ясувалося, дівчинка отримала вкрай складні травми ще 15 серпня. З дитячого садочка намагалися з'ясувати, де поділася мала, але матір вимкнула телефон. І лише на четверту добу після травми привезла дитину до лікарні, коли дівчинка вже була в комі.

Поліції жінка заявила, що на дівчинку впала поличка, але родичі впевнені, що дитину побили або мати, або її співмешканець. "Дитина вся синя. Скоріш за все, ці дві істоти знаходилися під препаратами нарковмісними. Просто не складається в голові, що таке можна було зробити", - каже дідусь Володимир Семеняк. "Кажуть, що поличка впала. І все. Що її ніхто не бив. Просто впала поличка. Але вона впала 15 числа – їхня бездіяльність, що вони не звернулися до лікаря", - розповів батько Дмитро Д'яченко.

Поліція відкрила провадження, втім ані матір, ані співмешканця не затримали. Люди обурені і погрожують тримати оборону біля лікарні, якщо винних не покарають.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції