Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Радіаційна обстановка стабільна.

У Зоні відчуження на території Київської області станом на ранок 9 квітня триває ліквідація пожеж, повідомляє ДСНС.

"Станом на 7 год. 9 квітня на території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно у взаємодії з підрозділами пожежної охорони ДАЗВ тривають заходи з ліквідації  пожеж", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі є три осередки пожеж і тління трави:

  • а) поблизу с. Чистогалівка на території Корогодського лісництва спостерігається тління лісової підстилки окремими осередками на площі  близько 20 га.
  • б) на території Денисовецького лісництва в поймі р. Грезля спостерігається тління трав’яного настилу та чагарників окремими осередками.
  • в) на території Котовського лісництва спостерігається тління трав’яного настилу між смт Поліське, с. Тараси та с. Володимирівка. Розповсюдження пожежі немає.

Фото та відео з середини Зони відчуження, де досі триває пожежа, публікують мешканці прилеглих сіл:

На світлинах видно масштаби пожежі, чорний дим, смог і те, що вогонь вже підібрався до найближчих населених пунктів.

8 квітня авіацією ДСНС здійснено 61 скид (248 тонн води), з них літаками АН-32П – 21 скид (168 тонн води) та вертольотами МІ-8 – 40 скидів (80 тонн води).

Нагадаємо, 4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції