Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЗСУ розповіли, ким у них працювала померла від коронавірусу жінка

У ЗСУ розповіли, ким у них працювала померла від коронавірусу жінка

У військовій частині повідомили, що вже встановили всіх, з ким вона контактувала.

На Прикарпатті, після тижня у реанімації, померла працівниця однієї з військових частин, яка стала першою жертвою коронавірусу в українських збройних силах, йдеться в ТСН.16.45.

Померла була з військової частини, яка дислокується в Делятині. Відомо, що перші симптоми у неї дійсно з'явилися понад 2 тижні тому - 20 березня. Але вони були дуже схожі на звичайну застуду, тож тиждень жінка лікувалася вдома.

Минулої п'ятниці їй стало геть зле і у важкому стані хвору шпиталізували до Надвірнянської райлікарні. За кілька днів перевели до реанімації, але вчора вона померла.

Аналізи на коронавірус у жінки взяли ще за життя, але діагноз підтвердили вже посмертно. «Тотальна вірусна бактерійна пневмонія, експрестест був слабопозитивний. Після того була проведена ПЛР-діагностика. Вона підтвердила коронавірус, плюс супутні захворювання, наскільки мені відомо, це також були проблеми з легенями», - зазначив заступник директора департаменту охорони здоровя Івано-Франквської ОДА Володимир Чемний.

Відомо, що жінка була вільнонайманим працівником. У військовій частини служила кочегаркою.

Відео Коронавірус посмертно діагностували в жінки, яка була найманою працівницею у військовій частині

Перша смерть від коронавірусу в українських збройних силах. На Прикарпатті померла працівниця однієї з військових частин. Хворіла жінка два тижні. Діагноз у неї підтвердили вже після смерті.  Більше про коронавірус в Україні  

Коронавірус посмертно діагностували в жінки, яка була найманою працівницею у військовій частині

Коли стало відомо, що їй діагностували коронавірус, приміщення частини продезинфікували. Усіх, хто з нею контактував, встановили. Військових вже ізолювали, а цивільних попередили, аби лягли до лікарні за наявності симптомів чи пішли на самоізоляцію. Результатів обстеження контактних ще немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції