У ЗСУ розповіли, ким у них працювала померла від коронавірусу жінка

У ЗСУ розповіли, ким у них працювала померла від коронавірусу жінка

У військовій частині повідомили, що вже встановили всіх, з ким вона контактувала.

На Прикарпатті, після тижня у реанімації, померла працівниця однієї з військових частин, яка стала першою жертвою коронавірусу в українських збройних силах, йдеться в ТСН.16.45.

Померла була з військової частини, яка дислокується в Делятині. Відомо, що перші симптоми у неї дійсно з'явилися понад 2 тижні тому - 20 березня. Але вони були дуже схожі на звичайну застуду, тож тиждень жінка лікувалася вдома.

Минулої п'ятниці їй стало геть зле і у важкому стані хвору шпиталізували до Надвірнянської райлікарні. За кілька днів перевели до реанімації, але вчора вона померла.

Аналізи на коронавірус у жінки взяли ще за життя, але діагноз підтвердили вже посмертно. «Тотальна вірусна бактерійна пневмонія, експрестест був слабопозитивний. Після того була проведена ПЛР-діагностика. Вона підтвердила коронавірус, плюс супутні захворювання, наскільки мені відомо, це також були проблеми з легенями», - зазначив заступник директора департаменту охорони здоровя Івано-Франквської ОДА Володимир Чемний.

Відомо, що жінка була вільнонайманим працівником. У військовій частини служила кочегаркою.

Відео Коронавірус посмертно діагностували в жінки, яка була найманою працівницею у військовій частині

Перша смерть від коронавірусу в українських збройних силах. На Прикарпатті померла працівниця однієї з військових частин. Хворіла жінка два тижні. Діагноз у неї підтвердили вже після смерті.  Більше про коронавірус в Україні  

Коронавірус посмертно діагностували в жінки, яка була найманою працівницею у військовій частині

Коли стало відомо, що їй діагностували коронавірус, приміщення частини продезинфікували. Усіх, хто з нею контактував, встановили. Військових вже ізолювали, а цивільних попередили, аби лягли до лікарні за наявності симптомів чи пішли на самоізоляцію. Результатів обстеження контактних ще немає.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів