Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЗСУ розповіли, скількох юнаків призвуть восени до війська

Термін служби становить півтора року.

У жовтні-грудні 2019 року до української армії призвуть 15 тисяч 200 осіб. Призовний вік в 2019 році - 20-27 років.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника штабу командування сухопутних військ ЗСУ Геннадій Долгашов, пише "Інтерфакс-Україна".

"Обсяг призову - 15 тисяч 200 осіб, із них 9 тисяч - Збройні сили України, 4400 - Нацгвардія України, Держприкордонслужба - 1 тисяча осіб, Державна спеціальна служба транспорту - 800 осіб", - уточнив він.

Долгашов наголосив, що військовослужбовці строкової служби для виконання бойових завдань в зоні проведення ООС не залучаються. За порушення закону про військову службу передбачені два види відповідальності - адміністративна (штраф) та кримінальна (обмеження волі до трьох років).

Він нагадав, що осінній призов триватиме від 1 жовтня до 31 грудня. Долгашов зазначив, що строк служби становить півтора року, але ті, хто мають вищу освіту, служитимуть рік. Крім того, Долгашов уточнив, що відстрочка від призову терміном на рік можлива через стан здоров'я, а також для здобуття освіти чи професійної діяльності. Разом з тим, відстрочка може бути надана у зв'язку з непрацездатністю родичів і наявністю дитини до три років.

Нагадаємо, цього року в Україні на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я чоловіки, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.  Своєю чергою, під призов не підлягають визнані непридатними до служби громадяни та люди, в яких під час проходження служби загинули або отримали інвалідність близькі родичі (батько, матір, брат чи сестра).

Відео Полювання на призовників: як працівники військкоматів шукають тих, хто ухиляється від служби

На базарах та вокзалах на них полюють, а вони ховаються, як тільки можуть. Працівники військкоматів влаштовують справжні облави та їдуть навіть до інших областей по своїх ухилянтів-призовників. Юнаків намагаються переконувати словами, але коли призовники не чують - у хід іде сила.

Полювання на призовників: як працівники військкоматів шукають тих, хто ухиляється від служби

Залиште свій коментар

Вибір редакції