Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЗСУ збираються призвати на службу близько півтисячі офіцерів запасу

У Міноборони наразі це рішення ще не ухвалили.

Цьогоріч на військову службу до ЗСУ можуть призвати до 500 офіцерів запасу.

Про це заявив начальник Головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Артур Артеменко.

«Це буде до 500 (осіб), мабуть. Але ще рішення буде приймати міністр оборони, виходячи із потреби», - наголосив він.

За словами Артеменка, остаточне рішення про призов на військову службу офіцерів запасу ще не ухвалено.

Водночас він зазначив, що у разі призову офіцери будуть проходити службу базах, складах та арсеналах, а також у тилових частинах та частинах не на лінії зіткнення, а до проведення АТО можуть залучатися лише після підписання відповідного контракту.

Нагадаємо, у вівторок, 30 травня, міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на військову службу в Збройні сили України

Раніше повідомлялося, що в Україні змінили правила призову на військову службу. Ухвалений закон передбачає, що органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від місця їх перебування в Україні і наявності в їхніх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, будуть зобов'язані на вимогу комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов'язаних про їх виклик у військкомати. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції