Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У зсуві ґрунту в Одесі винуватять власника забудови на схилі

Двоє відпочивальників ледь не опинились під завалом.

В Одесі згорнули рятувальну операцію, яка тривала від учора. Під завалами ґрунту людей не знайшли. Зсув на узбережжі стався напередодні, дивом потік глини не накрив двох відпочивальників, йдеться у ТСН.16:45.

Кілька тонн ґрунту накрило дикий пляж близько п'ятої вечора. Більшість відпочивальників з узбережжя вже пішли – погода була вітряна, а море - холодне. На березі свої речі лишили лише двоє людей, самі зайшли в воду. Це їх і врятувало. За хвилину ділянка опинилась під двометровим шаром землі.

Хоча пляж аварійний, у зсуві надзвичайники винуватять не природу, а власника подвір'я, що стоїть на схилі.

"Власник проводив там будівельні роботі, вирішив облаштувати терасу, позабивав 50-міліметрові труби в схил. Ми всі прекрасно знаємо, що схили у нас перебувають в досить нестійкому стані", - прокоментував заступник міського голови Одеси Петро Рябоконь.

Пляж, хоч і дикий, але тут  відпочивають і місцеві, і приїжджі: ті, хто не любить засмагати на переповненому центральному пляжі.

"Я сама там пару днів тому засмагала. Місцеві в основному і ходять туди загоряти, бо там поменше народу. Вранці чоловік гуляв з собаками, говорив, що там якісь намети стояли. Дорого знімати, вочевидь, тому живуть там", - пояснює місцева мешканка.

Будь-якої миті тут може статися черговий зсув, кажуть надзвичайники. Тож, відпочивати тут не можна.

Кореспондентка ТСН Олена Черняєва 

Залиште свій коментар

Вибір редакції