У звільненні Вінського звинуватили байкера з "Укрпошти"

Близькі до Вінського депутати говорять, що один з друзів зятя Тимошенко Шона Карра очорнив міністра перед прем'єром.

Помічники прем'єра Юлії Тимошенко дезінформували її з приводу рекламної кампанії міністра транспорту та зв'язку Йосипа Вінського.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Геннадій Задирко, якого називають одним із організаторів акції "По квиток – на пошту", через яку стався скандал із Вінським.

Задирко відзначив, що в результаті неправдивого інформування "Юлія Володимирівна безпідставно звинуватила міністра".

"Насправді зміни до бюджету "Укрпошти" на рекламу планувалися в розмірі 1 мільйона 700 тисяч гривень (а не 15 мільйонів гривень)... Але хтось із оточення Юлії Володимирівни побачив у цьому (у рекламній кампанії) претензію Йосипа Вікентійовича на президентські перегони. Я думаю, це створило певний дискомфорт і недовіру... Я думаю, що це через брак інформованості сталося", - сказав депутат.

Розповідаючи про передісторію цього конфлікту, Задирко нагадав, що був одним із супротивників створення широкої коаліції Блоку Тимошенко та Партії регіонів і на засіданні фракції БЮТ відкрито запитав, чи не буде така коаліція зрадою демократії.

"Юлія Володимирівна мене перебила і сказала: а чи демократично буде те, що Вінський змушує "Укрпошту" себе піарити й забезпечувати політичну рекламу? Це викликало у фракції, знаєте, такий завзятий вереск із радості. На що я сказав: Юлія Володимирівна, у вас неправильна інформація, я готовий дискутувати, але я просто прошу Вас перевірити її. Ну, напевно, помічники вчергове постаралися, дезінформували", - сказав депутат.

За його словами, рекламна кампанія оцінювалася в 1,7 мільйона гривень. При цьому рекламні роліки в теле- та радіоефірах проходили, як соціальна реклама, і були розміщені безкоштовно. Що стосується плакатів із зображенням Вінського, то вони готувалися для інформування суспільства про впровадження єдиного електронного квитка, який можна купити у відділеннях "Укрпошти", і отримали назву "По квиток – на пошту".

"Ми підготували зразки друкованої продукції відкрито [...]. Якби на рівні підсвідомості ми мали на увазі, що в нас є таємничий план розпіарити Вінського для того, щоб він пішов у президенти, ми б прийшли і сказали: вносьте терміново зміни у фінансовий план, 1,7 мільйона гривень, затвердьте ці зміни в Мінфіні й постановою Кабміну, а ролики і макети ми вам принесемо пізніше. Логічно? Але ми прийшли як нормальні люди. Ось макет плаката, ось флайєра, ось рекламний ролик. Ми вважаємо, що це буде ефективно, підвищить продаваність квитків, і "Укрпошта" на кожнім квитку заробить 5 гривень. Що поганого?", - сказав Задирко.

Коментуючи заяви заступника гендиректора "Укрпошти" Олександра Кухарця, який у вівторок підтвердив інформацію про вимогу внести зміни у фінансовий план держпідприємства, Задирко сказав: "Олександр Кухарець – це людина, яка дуже близька до Шона Карра й Євгенії Тимошенко, він байкер. Його працевлаштували в "Укрпошті"... Після того, як Юлія Володимирівна безпідставно звинуватила міністра, треба було якось виходити з ситуації. І бідного хлопчика кинули під паровоз... Оскільки є обов'язок із працевлаштування – він продовжував лити бруд, який не відповідає дійсності".

Нагадаємо, Йосип Вінський подав заяву про відставку з посади міністра транспорту та зв'язку вранці у середу, 17 червня. Свою заяву він пояснив серйозними розбіжностями з прем'єром Тимошенко.

Після цього перший віце-прем'єр Олександр Турчинов пообіцяв провести розслідування можливого нецільового використання коштів "Укрпошти" міністром, зокрема у рамках рекламної кампанії "По квиток - на пошту".

Читайте також:

Уряд розслідує куди Вінський витрачав державні гроші

Вінський виходить з партії Тимошенко

Ющенко: Вінський пішов через Євро-2012

Вінський: Тимошенко приревнувала мене до реклами по телебаченні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: