У звільненого з Росії політв'язня Солошенка медики підозрюють рак

Обох українців на певний час відпускають з-під цілодобового нагляду медиків.

Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка виписали з лікарні. Медики ретельно обстежили обох пацієнтів, які два останні роки провели в російській в'язниці, та призначили тривалу реабілітацію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розповідь про пригоди діда в останні два роки внуки Юрія Солошенка слухають, відкривши рота. Його звільнили ще у вівторок, але рідні до колишнього в'язня Кремля приїхали тільки зараз.

"Він просив почекати день, щоби ми його вже забрали, а не ходили тут довкола лікарні", - пояснив син звільненого з полону Олександр Солошенко.

Лікарі відпускають обох пацієнтів. Про стан Афанасьєва та Солошенка кажуть – задовільний. Але діагнозів не називають.

"На жаль, я не маю права коментувати діагнози пацієнтів, тому що це є приватною таємницею", - пояснив лікар Олександр Науменко.

ВідеоГеннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка виписали з лікарні

Куди поїде з лікарні - Геннадій Афанасьєв говорити не хоче. Лише натякає, що для нього лікування триватиме.

"Мені треба трохи змінити, як профілактичне лікування, щоби я міг трохи походити по вулиці, поспілкуватися. Але можна сказати, та ж сама лікарня, але вже реабілітаційний період починаеться", - пояснив він.

Солошенко поїде додому – в Полтаву. Діти пообіцяли по приїзді зорганізувати пікнік на дачі. Самому Юрію кортить побачити дружину. Адже для неї один день поїздки чоловіка в Москву перетворилися на довгі два роки.

"Вона мене чекає. Такий удар довелося перенести в такому віці", - сумує чоловік.

Але вже за десять днів Юрій Солошенко знову покине родину і повернеться в столичну лікарню. Тут йому мають підтвердити або спростувати діагноз "рак".

Скільки може зайняти амбулаторний період лікування та реабілітації обох колишніх політв'язнів Кремля – медики говорити не беруться.

Раніше звільнений вільнений з російського полону Солошенко розповів, як над ним психологічно знущалися у РФ"Загалом, без адвоката я був 10 місяців і місяців 8 був без консула. Коли я дізнався, що мене не відпускають, у мене трохи інфаркт не стався, мені дійсно стало погано. Сподівався, що два місяці - і непорозуміння закінчилися", - зазначив він.

Також українець пояснив, чому поїхав у 2014 році до Росії і як його підставили.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: