Убивство власника ТЦ "4 room" замовив російський злодій в законі Дід Хасан

Дід Хасан з Росії замовив вбивство Алояна. Луценко відправив міліцію у Москву забрати організатора злочину - родича бізнесмена Міраба Суслова.

В Києві розстріляли власника супермаркету
ТСН.ua
Київська міліція припускає, що замовником убивства власника ТЦ "4 room" Шабаба Алояна був російський злодій у законі на прізвисько Дід Хасан, а організатором злочину - родич бізнесмена Міраб Суслов.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За його словами, нині група українських міліціонерів виїхала в Москву і працює з правоохоронцями Росії, щоб привезти в Україну організатора - Міраба Суслова.

"За нашою версією, замовник цього злочину - російський злодій у законі на прізвисько Дід Хасан. Днями в Києві була нейтралізована група з 6 чоловік з арсеналом зброї. Серед затриманих уродженець Харкова - кілер, що відсидів кілька десятків років. Він задумав вчинити черговий злочин, пов'язаний з родиною Алояна", - сказав Луценко.

Крім того, за словами міністра, з ним затримали і чеченця, який нещодавно влаштував стрілянину в кафе на Подолі через те, що там вимкнули шансон.

Нагадаємо, 2 жовтня у київському супермаркеті "4room" невідомі розстріляли власника і двох охоронців. Помер і один з кілерів, який пораненим потрапив у ДТП.

4 жовтня на території Житомирської області правоохоронці затримали другого кілера, що брав участь у розстрілі.

У цей же день відбулися похорони охоронців бізнесмена - старшого лейтенанта 36-річного Володимира Ісая та лейтенанта 24-річного Андрія Брежнєва.

Як відомо, Алоян належав до єзидів - окремої групи курдів, які самі дистанціюються від курдів, маючи іншу релігію.

Раніше міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв, що у замовленні вбивства бізнесмена підозрюють громадянина Росії злодія у законі Міраба Джангвеладзе, який нині активно бореться за те, щоб контролювати кримінальний світ Сочі.

Тоді, за версією міліції, причиною замаху могли стати бізнесові суперечки у сумі 20 мільйонів доларів.

Читайте також:

Вбитому у Києві бізнесменові погрожували росіяни

Кілер, що розстріляв власника супермаркету "4room", виявився росіянином

Вбивство власника супермаркету "4room" замовив брат його дружини

 

ВідеоВбивство власника торгового центру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: