Учасниці гучної підліткової розправи у Чернігові опинилися на лаві підсудних

Поки судове засідання перенесли на місяць.

Жорстокі діти постали перед судом. Відео сутички, де однолітки знущаються над дівчиною, б'ють і тягають за волосся, зробило їх сумно відомими, і дало шанс на притягнення кривдників до відповідальності. Правоохоронці назвали цю справу принциповою, але непростою, йдеться в ТСН.16.45.

Замість шкільної парти — лава підсудних. На час засідання дівчата звільнені від уроків. У справі 6 обвинувачених, троє потерпілих. Усі вони ще діти.

Прикриваючись текою від камер, йде до суду головна учасниця розправи. На відео, яке випадково потрапило до соціальних мереж, від об'єктивів вона не ховається. Натовп дітей підбадьорює і вимагає продовження.

Головних учасників бійки розшукали. І з'ясували, Поліна — не єдина їхня жертва. Тепер ученицям інкримінують хуліганство, вчинене групою осіб. Коментувати це на камеру обвинувачені та їхні захисники не бажають. Мовляв, розгляд справи закритий через вік дівчат. Однак сторона потерпілої просить суд не приховувати засідання від громадськості.

ВідеоШестеро неповнолітніх, які познущалися над дівчиною, постали перед судом

"Я вважаю, що після висвітлення цієї події на всіх телеканалах країни, де було показано і розказано все усіма учасниками процесу, я вважаю, що проводити закритий судовий розгляд, немає ніякого сенсу", - каже адвокат потерпілої Поліни Малоштан - Сергій Нестеренко.

Але навіть це, попереднє засідання в справі, провести так і не вдалося. Обвинувачених 6, у кожної кілька адвокатів. Деякі з них не з'явились і засідання перенесли. Ще на місяць.

Тим часом у Чернігові з'являються повідомлення про нові дитячі розправи за схемою "усі на одного". Навіть досвідчені інструктори з тактики захисту жахаються цій тенденції. І кажуть жертвам не лишають жодного маневру для відходу. У такому випадку порада одна — тікати ще до того, як затисли в безлюдному місці. І просити захисту в дорослих.

У місті вважають, якби учасників гучної розправи над Поліною покарали, їхні послідовники на нові бійки б не наважилися.

Залиште свій коментар