Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Віряни неохоче спілкуються з представниками преси.

Під час хресного ходу, який йде з боку Борисполя, один з вірян УПЦ МП накинувся на знімальну групу 24-го каналу.

Як повідомляє кореспондент ТСН з місця подій, журналісти намагались поставити питання учасникам ходу, однак у відповідь один з вірян зняв капець та почав бити оператора та камеру, техніку розбив. На місці поліція склала протокол.

В іншому місці сталися невеликі сутички учасників ходу з представниками Автомайдану. Автомайданівці привезли з собою ікони з зображенням президента Росії, які учасники ходу намагались порвати.

Як відомо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про закриття вулиць Києва для хресного ходу. Пов'язані такі виключні заходи з тим, що на шляху пересування процесії по Житомирській трасі було виявлено закладені бойові гранати.

Всеукраїнський хресний хід стартував на сході України від 3 липня зі Свято-Успенської Святогірської лаври, а на заході України – 9 липня через Свято-Успенської Почаївської лаври.

Також відомо, що Харківська єпархія Української православної церкви Московського патріархату проводила "хресний хід за мир" у Харкові. Як інформували місцеві видання, у місті частково був обмежений рух транспорту. У соцмережах з'явилися фото із ходи, на яких видно, що, окрім церковних символів, учасники несуть георгіївські стрічки та значки із зображенням Миколи II.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції