Учасники акції "Чиста країна" зібрали майже 10 тонн сміття

Прибрати національні парки України з нагоди Всесвітнього дня охорони довкілля прийшли близько 400 людей.

Учасники акції
У Києві до акції долучилися ведучі ТСН Ілона Довгань та Олексій Ліхман
6 червня учасники акції "Чиста країна" зібралися задля прибирання найпопулярніших місць масового відпочинку на території чотирьох національних парків України. За результатами акції було зібрано близько 10 тонн сміття.

Акцію "Чиста країна" організували Телевізійна Служба Новин "1+1", активісти громадської організації "Зелене досьє" за підтримки Представництва Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Мета екологічної акції "Чиста Країна" - привернути увагу суспільства до глобальної проблеми засмічення навколишнього природного середовища.

До акції "Чиста країна" приєдналися 378 учасників. Найменшому учаснику було 4 роки, а найстаршому - 65 років. У Києві до акції долучилися ведучі ТСН Ілона Довгань та Олексій Ліхман, а також фіналістка першого сезону шоу "Танцюю для тебе" Ірина Бочай з дітьми.

Журналісти телеканалу "1+1", активісти, представники місцевих влад та громад, співробітники ООН, студенти, школярі прибрали наймасовіші місця відпочинку біля озера Дідорівка в національному парку "Голосіївський" у Києві, національний парк "Гуцульщина" у Косові на Івано-Франківщині, національний парк "Святі гори" у Святогорську на Донеччині та "Шацький" національний парк у селищі Шацьк на Волині.

Окрім власне прибирання, телеканал "1+1" ініціював спеціальну екологічну кампанію в своєму ефірі, підсумки якої були висвітлені у підсумковому випуску ТСН у неділю, 7 червня. В усіх чотирьох парках було розміщено інформаційні таблички із закликом дотримуватись чистоти.

Читайте також:

"1+1" провів акцію "Чиста країна"

Рівне може потонути у нечистотах

Життя на Землі зародилося завдяки метеоритному бомбардуванню
 

ВідеоАкція "Чиста країна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: