Учасники автопробігу "Санкт-Петербург - Київ" фінішували

Переможця визначать перегони на Майдані Незалежності в Києві, де встановлена сцена для проведення урочистої церемонії та концерту.

автопробіг
Учасники автопробігу "Санкт-Петербург - Київ" прибули до Києва. За 6 днів міжнародного ралі автогонщики-аматори, серед яких відомі артисти, музиканти і спортсмени, проїхали понад 2 тисячі кілометрів. Напередодні до пробігу на двох "Перемогах" приєдналися Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв.

Переможця визначать перегони на Майдані Незалежності в Києві, де встановлена сцена для проведення урочистої церемонії та концерту.

Українські та російські екіпажі змагалися не на швидкість, а на точність виконання завдань і проходження маршруту. Їх оцінювала суддівська бригада з 28 осіб, у тому числі суддів вищої категорії. Підраховувати підсумкові бали довірили голові комітету ралі Російської автомобільної федерації Олексію Єршову.

На околицях Києва учасники автоперегонів вишикувалися в колону і в супроводі машин ДАІ, МНС та швидкої допомоги урочисто попрямували до центру міста.

Київ зустрів автомобілістів дощем, але це не затьмарило їхній настрій. "У природи немає поганої погоди", - нагадав відомий боксер Костянтин Дзю.

Автоколона 17 вересня перетнула російсько-український кордон і подолала вже близько 250 кілометрів територією України. Президенти РФ і України очолили один з етапів пробігу на двох автомобілях "Перемога".

За словами Мєдвєдєва, автомобілі були обрані невипадково. "Це наша з вами перемога - саме це символізують автомобілі, - відзначив президент Росії. - І як правильно тут скрізь написано і те, що я чую з усіх сторін - Росія і Україна разом!".

Лідери двох країн також оглянули деякі автомобілі, що беруть участь у пробігу - Chevrolet Corvette 1960 випуску, Aston Martin DB6 1969 випуску, знаменитий "горбатий" "Запорожець" ЗА 965 1962 року та інші раритети.

Читайте також:

Мєдвєдєв: Росія і Україна разом

Янукович і Мєдвєдєв взяли участь в автопробігу

Янукович і Мєдвєдєв поїдуть на автоперегони на двох "Побєдах"

Янукович разом з Мєдвєдєвим візьме участь в автопробігу "Санкт-Петербург –Київ"

Янукович і Мєдвєдєв візьмуть участь в автопробігу

ВідеоУкраїна розширює співпрацю з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: