Учасники міжконфесійної конференції прийняли "Київську декларацію"

На думку учасників конференції, прояви агресії та насильства, як засоби досягнення будь-яких цілей, неприйнятні і несумісні з релігійною вірою.

Керівники держав і лідери релігійних громад світу повинні об'єднати свої зусилля заради всебічного засудження і запобігання проявам вандалізму, насильства та образ на релігійному, расовому, етнічному і національно-культурному ґрунті.

Про це говориться в декларації, прийнятій в ході конференції "Світові релігії і громадянське суспільство - проти ненависті і екстремізму", що проходила в 28-29 березня 2011 року Києві за ініціативою народного депутата Олександра Фельдмана.

Необхідно забезпечити баланс між індивідуальними правами і свободами і етнокультурними і релігійними ідентичностями, баланс, "який гарантуватиме свободу віросповідання і мирне співіснування між представниками різних релігій і культур", наголошується в декларації.

На думку учасників конференції, прояви агресії та насильства, як засоби досягнення будь-яких цілей, неприйнятні і несумісні з релігійною вірою.

Учасники конференції підтримали ініціативу президента України Віктора Януковича відносно щорічного проведення Київського міжнародного міжконфесійного форуму за участю релігійних і політичних лідерів, представників релігійних і світських громад, експертів і представників мас-медіа.

"Ми готові задіяти формат Київського міжнародного міжконфесійного форуму для вирішення існуючих глобальних і локальних гуманітарних протиріч на основі діалогу між представниками різних релігій, політичними і релігійними лідерами, релігійною і світською громадськістю, політичною владою і громадянським суспільством", - відзначається в тексті декларації.

Читайте також:

В Україні проходитиме щорічний міжконфесійний "Давос"

Учасники Міжнародної міжконфесійної конференції засудили прояви ненависті, вандалізму та екстремізму

Екстремістські організації, що виправдовують насильство релігією, мають бути засуджені

Інтернет перевірять на ксенофобію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: