Учасники різанини на Кубані не отримають в Україні політичного притулку

Нещодавно адвокати затриманих у Бердянську Алексєєва та Рябцева подали прохання про політичний притулок на Україну для своїх клієнтів.

 Володимир Алексєєв і В'ячеслав Рябцев, обвинувачені у вбивстві декількох чоловік у складі Кущевскої банди Сергія Цапка на Кубані і затримані в грудні в Запорізькій області України, навряд чи отримають політичний притулок у країні. Про це заявив прес-секретар Генеральної прокуратури України Юрій Бойченко.

Нагадаємо, обвинувачені у співучасті у жорстокому вбивстві 12 людей у станиці Кущевська були затримані на початку грудня у Бердянську Запорізької області. Незадовго до того Андрєєв і Рябцев були оголошені в розшук по лінії Інтерполу.

Раніше адвокати Алексєєва та Рябцева подали прохання про політичний притулок на Україну для своїх клієнтів.

"Яке може бути політичне переслідування у кримінальників? Вони що, політики? Ні", - зазначив Бойченко.

За словами прес-секретаря ГПУ, процес екстрадиції йде без затримок. Бойченко висловив упевненість у тому, що після певних процедур, яких вимагає міжнародна конвенція, Андрєєв і Рябцев будуть передані російській стороні.

Як відомо, 5 листопада 2010 року в будинку фермера в кубанській станиці Кущевская були виявлені обгорілі тіла 12 чоловік з колото-різаними ранами. Злочин викликав великий суспільний резонанс. У даній справі російські силовики затримали 9 підозрюваних, у тому числі організатора - бізнесмена й депутата Сергія Цапка.

Читайте також:

В Україні упіймали учасників різанини на Кубані

Організатор різанини на Кубані тримав у рабстві 15 українців

Організатора різанини на Кубані знайшли серед гостей на інавгурації Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: