Військові навчання "Сі Бриз-2016": як в Україні відпрацювали операції захисту кризових регіонів

За оцінкою керівництва, усі компоненти навчання діяли злагоджено та скоординовано.

В Одеській та Миколаївській області, а також у північно-західній частині Чорного моря  триває активна фаза українсько-американського навчання "Сі Бриз-2016". Про це повідомляє Генштаб ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

Як зазначається у повідомленні, доба 27 липня стала "своєрідним моментом істини маневрів", бо після підготовчого періоду 16 країн-учасниць навчань провели основні заходи багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні.  

У морській частині навчань тактичні групи кораблів контролювали цивільне судноплавство, догляд підозрілого судна, захист від нападів швидкохідних катерів та інші завдання. Що стосується, повітряного компоненту – проводилися навчання з надання допомоги аварійному кораблю, здійснення прикриття дій берегового компоненту, перевезення особового складу. Береговий компонент у складі морських піхотинців та спецпідрозділів України, США, Молдови і Грузії здійснив повітряне і морське десантування у різних районах.

Нагадаємо,  24 липня, стартувала найактивніша фаза щорічних українсько-американських військових навчань "Сі Бриз-2016".  Навчання перемістилися із Яворівського полігону на Львівщині на південь України – на полігон "Широкий Лан" у Миколаївській області. Офіційне відкриття відбулося в Одесі. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: