Учителі святкують і прощаються з міністром

Завтра - День учителя. Свято буде невеселим для міністра Станіслава Ніколаєнка - міністерське крісло доведеться комусь віддавати.

Станіслав Ніколаєнко
УНІАН
За будь-якого формату коаліції Станісловові Ніколаєнку доведеться залишити посаду.
Завтра - День учителя. Свято буде невеселим для міністра Станіслава Ніколаєнка. Соціалісти не в парламенті, тож міністерське крісло доведеться комусь віддавати.

Але то майбутнє, поки що міністр пишається власними здобутками, бачить багато кандидатів на своє крісло і вітає колег.

Напередодні дня вчителя найкращі педагоги з’їхалися на вручення нагород до палацу "Україна”, яке одночасно стало фактично прощанням з міністром освіти який, скоріше за все, не залишиться в новому уряді

Станіслав Ніколаєнко гордий із того, що на освіту тепер виділяють не 4%, а 7% бюджету. А ще - підвищенням середньої зарплати.

Експрес-опитування найкращих учителів збігаються зі словами міністра та даними Держкомстату. За два роки вчительська зарплатня в середньому зросла на 70 відсотків. А наступного року уряд планував підвищити зарплату в освіті ще на третину. Ніколаєнко заявив, що допомагатиме досвідом своєму наступнику, а сьогодні в урочистій і дещо вже ностальгічній атмосфері, вручив педагогам нагороди та пофотографувався з ними - на пам'ять. Загалом день учителя більше скидався на випускний вечір. Для міністра.

ВідеоПрофесійне свято вчителів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: