Учні деяких шкіл Херсонської області від 1 вересня не зможуть сісти за парти: яких і чому

Учні деяких шкіл Херсонської області від 1 вересня не зможуть сісти за парти: яких і чому

Фото: Associated Press

Деякі школи Херсонської області можуть розпочати навчання дистанційно.

Учні шкіл трьох територіальних громад Херсонської області від 1 вересня, найімовірніше, будуть вчитися дистанційно через малу кількість вакцинованих освітян. Це буде можливо у разі повернення розподілу областей на карантинні зони.

Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.

Станом на зараз 6 серпня 50% вчителів Херсонщини щеплено від COVID-19. Тобто із 38 тисяч вакциновано трохи більше 19 тисяч осіб.

Водночас у Борозенській, Високопільській, Лазурненській територіальних громадах найменший показник вакцинації освітян. Там лише 11-15% освітян вакцинувалися від коронавірусу. А оскільки для роботи офлайн навчальні заклади повинні мати щонайменше 80% вакцинованого персоналу, вказаної кількості недостатньо, аби школа могла працювати під час повернення розподілу областей на карантинні зони.

Крім того, менше ніж 20 закладів освіти забезпечили вакцинацію 80% і більше працівників. А отже учні й вихованці цих закладів зможуть відвідувати заняття навіть під час посиленого карантину.

Як повідомлялося, навчання в Україні від 1 вересня очікується, що почнеться в очному форматі, а не у дистанційному режимі. Цьому має сприяти вакцинація проти коронавірусу українських освітян.

Нагадаємо, представники ВООЗ, ЮНЕСКО та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) вважають за потрібне почати проводити тестування на виявлення коронавірусу в школах.

Чи стане вакцинація примусовою для вчителів

Чи стане вакцинація примусовою для вчителів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцина проти коронавірусу
Наступна публікація