Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цього року на ЗНО зареєструвалося менше учасників, ніж торік

На ЗНО зареєструвалося понад 354 тисячі осіб.

Український центр оцінювання якості освіти закінчив обробку реєстраційних документів осіб, які виявили бажання взяти участь в цьогорічному зовнішньому незалежному тестуванні. Для участі в основній сесії зареєструвалася 354 051 особа, торік 335 843 особи, повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

зно
УЦОЯО

Більше половини цьогорічних одинадцятикласників будуть писати ЗНО з чотирьох предметів, учні профтехнічних закладів освіти – по два предмети (майже 78%), а випускники попередніх років три (майже 29%) і чотири (понад 41%).

Найпопулярніший навчальний предметами серед учасників тестування є українська мова і література. Цей обов'язковий предмет для вступу складатимуть 320,7 тисячі осіб. Понад 232 тисячі осіб складатимуть інший обов'язковий предмет – історію України, і понад 146,4 тисячі – математику. Велика кількість учасників обрали біологію – 81,3 тисячі та географію – 80,3 тисячі.  

Учасники ЗНО можуть складати тестування мовою однієї з національних меншин, окрім тестів з української мови і літератури та іноземних мов.

зно_1
УЦОЯО

До 30 квітня на інформаційних сторінках усіх учасників будуть розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення ЗНО для проходження тестування з обраних учасниками навчальних предметів. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру. Доступ до сторінки здійснюється за номером сертифіката ЗНО та пін-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня тестом з математики, а закінчиться ЗНО з хімії – 13 червня. Результати тестування оголосять до 25 червня. Додаткову сесію зовнішнього оцінювання проводитимуть від 26 червня до 12 липня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції