Цього року на ЗНО зареєструвалося менше учасників, ніж торік

Дата публікації
Перегляди
1565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Цього року на ЗНО зареєструвалося менше учасників, ніж торік

Фото: УНІАН

На ЗНО зареєструвалося понад 354 тисячі осіб.

Український центр оцінювання якості освіти закінчив обробку реєстраційних документів осіб, які виявили бажання взяти участь в цьогорічному зовнішньому незалежному тестуванні. Для участі в основній сесії зареєструвалася 354 051 особа, торік 335 843 особи, повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

Фото: УЦОЯО

Більше половини цьогорічних одинадцятикласників будуть писати ЗНО з чотирьох предметів, учні профтехнічних закладів освіти – по два предмети (майже 78%), а випускники попередніх років три (майже 29%) і чотири (понад 41%).

Найпопулярніший навчальний предметами серед учасників тестування є українська мова і література. Цей обов'язковий предмет для вступу складатимуть 320,7 тисячі осіб. Понад 232 тисячі осіб складатимуть інший обов'язковий предмет – історію України, і понад 146,4 тисячі – математику. Велика кількість учасників обрали біологію – 81,3 тисячі та географію – 80,3 тисячі.  

Учасники ЗНО можуть складати тестування мовою однієї з національних меншин, окрім тестів з української мови і літератури та іноземних мов.

Фото: УЦОЯО

До 30 квітня на інформаційних сторінках усіх учасників будуть розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення ЗНО для проходження тестування з обраних учасниками навчальних предметів. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру. Доступ до сторінки здійснюється за номером сертифіката ЗНО та пін-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня тестом з математики, а закінчиться ЗНО з хімії – 13 червня. Результати тестування оголосять до 25 червня. Додаткову сесію зовнішнього оцінювання проводитимуть від 26 червня до 12 липня. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація