"Удар дуплетом". Як у Мережі відреагували на рішення Ради змусити УПЦ МП змінити назву

Дата публікації
Перегляди
7686
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Удар дуплетом". Як у Мережі відреагували на рішення Ради змусити УПЦ МП змінити назву

Фото: ТСН.ua

Через парламентське рішення депутати влаштували бійку в сесійній залі.

Верховна Рада України ухвалила законопроект, яким передбачається перейменування Української православної церкви Московського патріархату в Російську православну церкву в Україні.

Відповідно до цього документа, релігійна організація, центр управління якої розташований в країні-агресорі, мусить у своїй назві повністю відтворити статутну назву організації, до якої належить. Також можливе додавання слів "в Україні" або ж зазначення свого місця в структурі цієї релігійної організації.

Втім після ухвалення рішення майже одразу депутати від "Опозиційного блоку" влаштували мордобій в сесійній залі.

Представники українського суспільства здебільшого позитивно відреагували на ухвалене парламентом рішення. Народний депутат України, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи, голова комітету ПАРЄ з питань культури, освіти, науки і медіа Володимир Ар'єв написав, що таким чином Рада "завдала ФСБ-церкві удар дуплетом".

Удар дуплетом в ВР по русскому міру, який і українського прикриття для своєї ФСБ-церкви позбувся, і навздогін по Шуфричу і Бойку отримав. Свята тривають :)

Опубликовано Volodymyr Ariev Четверг, 20 декабря 2018 г.

Шуфрич та Бойко постраждали від Берези. Як іронічно. За що боролись.

Опубликовано Anton Hodza Четверг, 20 декабря 2018 г.

Коли у Верховній Раді депутати через церкву б'ють одне одного кулаками в голову, це так зворушує: які ж вони у нас все-таки набожні.

Опубликовано Roman Golubovsky Четверг, 20 декабря 2018 г.

240 - ЗА! Найщиріші вітання!!! Історичну справедливість остаточно відновлено!!! Респект і повага кожному хто...

Опубликовано Зоряном Шкиряком Четверг, 20 декабря 2018 г.

Прихильники Московського патріархату протестують проти того, щоб вказувати належність до Росії в назві. Соромляться чи шо? #ихтамнет

Опубликовано Yevhen Buderatsky Четверг, 20 декабря 2018 г.

Окремі користувачі Мережі творчо і з гумором поставилися до подій в парламенті, наклавши підхожу до мордобою музику.

Тепер з музикою.

Опубликовано Ivan Marunych Четверг, 20 декабря 2018 г.

Нагадаємо, 15 грудня у Києві відбувся Об'єднавчий собор, на якому представники трьох православних церков України ухвалили рішення про утворення Помісної церкви та обрали її предстоятелем митрополита Переяславського та Білоцерківського Епіфанія. Напередодні Собору Українська православна церква Московського патріархату ухвалила рішення не брати участі в ньому, однак щонайменше двоє ієрархів УПЦ МП таки були на Соборі - митрополит Олександр (Драбинко) та вінницький митрополит Симеон.

Після цього УПЦ Московського патріархату терміново скликала синод, на якому було ухвалено позбавити посад митрополита Вінницького і Барського Симеона та митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, а також заборонити їм проводити службу. Натомість Парафіяльна рада 18 грудня постановила, що Драбинко має право служити у храмі та залишитися його настоятелем.

Новостворена церква канонічно визнана Вселенським патріархатом та отримала назву "Православна церква України", а її предстоятель носитиме титул "митрополит Київський". Тепер новообраний митрополит Київський поїде до Стамбула 6 січня для отримання Томосу з рук Вселенського патріарха.

Історія Томосу: як, попри тиск Москви, Константинополь відновлює історичну справедливість

Історія Томосу: як, попри тиск Москви, Константинополь відновлює історичну справедливість

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
7686
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація