Вистежили за наведенням. У Кам’янському група підлітків жорстоко побила хлопця

Вистежили за наведенням. У Кам’янському група підлітків жорстоко побила хлопця

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вистежили за наведенням. У Кам’янському група підлітків жорстоко побила хлопця

Фото: Маша Ветрова / Facebook

Поліція проводить перевірку за фактом побиття.

Група невідомих підлітків 3 вересня жорстоко побила хлопця у місті Кам’янське Дніпропетровської області.

Про це написала у Facebook мати постраждалого Марія Вєтрова.

"Вчора за наведенням двох дівчаток, які в минулому "зустрічалися" з Артемом, і одного хлопчика, нібито "сина помічника депутата" і "друга" Артема, банді підлітків був зданий мій син. За його словами, за ним полювали, кілька разів уже не вийшло його побити, але вчора таки вдалося", — написала вона.

За її словами, хлопця били двоє осіб, у той час як навколо стояли близько 20 друзів і знайомих.

"Ніхто не викликав поліцію, ніхто не зателефонував мені, хоча мій номер був у деяких. Артем не пручався, хоча він сильний, тому що поруч стояли ще п'ятеро готових підключитися до биття", — зазначила Вєтрова.

Вона також повідомила, що підлітки завдавали ударів ногами в живіт і кулаками в обличчя.

"Артем благав мене не телефонувати до поліції, бо вони не дадуть йому жити, і взагалі це страшні люди, вони можуть і вбити дорогою в училище, що це таке місто і тут є якісь "наглядачі", які присутні при всіх бійках і схвалюють або не схвалюють самосуд, визначають, кого бити, і що деякі з них пішли і в поліцію працювати", — розповіла жінка.

У відділі комунікації поліції Кам’янського ТСН.ua повідомили, що зареєстрували відповідне звернення.

"Заявниця просить встановити особи підлітків, які побили її сина. Матеріал зареєстрований, наразі поліція проводить перевірку. За цим матеріалом працюють інспектори ювенальної превенції. Усі обставини події встановлюються", — поінформували у поліції.

Мати постраждалого також зазначила, що подібні випадки з розправою підлітків над підлітками трапляються не вперше. Всі такі події, за її інформацією, трапляються за "наведеннями" окремих осіб, а потерпілі після інцидентів бояться звертатися до поліції. Своєю чергою, правоохоронці зазначили, що за останній час зареєстрували лише один випадок повідомлення про подібний напад.

Нагадаємо, 31 липня в Одесі біля покинутого дитячого садка і школи №69 група підлітків жорстоко побила дівчинку. Учасники події знімали це на телефони. 

Підлітки, які побили дівчинку в Одесі, можуть відбутися статтею за хуліганство

Підлітки, які побили дівчинку в Одесі, можуть відбутися статтею за хуліганство
Наступна публікація