Угіддя Лозінського залишили державі

Вищий господарський суд скасував апеляцію на рішення про передачу 26 тисяч гектарів мисливських угідь, що належали Лозінському, у власність держави.

Вищий господарський суд України підтвердив законність вимог Генеральної прокуратури про повернення у власність держави 26,4 тис. га мисливських угідь незаконно наданих у користування товариству, одним із засновників якого є Віктор Лозінський.

Постановою касаційного суду від 11 серпня відмовлено у задоволенні касаційної скарги ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське". Таким чином, залишено в силі рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими товариство зобов'язали повернути спірні мисливські угіддя державі.

Нагадаємо, 10 червня Київський апеляційний господарський суд зобов'язав повернути державі мисливські угіддя в Кіровоградській області, які раніше належали екс-депутату Віктору Лозінському.

Сам Лозінський наразі перебуває під вартою за підозрою у вбивстві Валерія Олійника, селянина з Голованівського району Кіровоградщини.

За даними ГПУ, вбивство Олійника було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

Наприкінці квітня екс-депутату висунули обвинувачення за статтею "Умисне вбивство".

Вона передбачає покарання до довічного ув'язнення включно. Сам Лозінський свою провину не визнає і відмовляється давати свідчення.

У Генеральній прокуратурі сподіваються у серпні передати до суду кримінальну справу проти Лозінського.

Читайте також:

Дружина Лозінського намагалася врятувати від конфіскації 5 паркінгів у Києві

Справу Лозінського передадуть до суду вже в серпні

Піскун викрив у Верховній раді "Лозінського №2"

Слідство у справі Лозінського завершилось

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: