УГКЦ: Московський патріархат виношує ідею приєднання України до Росії

Колишній глава УГКЦ переконаний, що у Московсьому патріархаті виношують ідею приєднання України до Росії.

Колишній Глава Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), доктор богослов'я Любомир Гузар вважає, що в уста церковних служителів вкладаються ідеї возз'єднання України і Росії.

"Дії служителів церкви Московського патріархату в Україні носять не церковний, а скоріше політичний чи навіть геополітичний характер. Певні люди виношують ідею приєднання України до Росії, вкладаючи її в уста церковних служителів", - сказав Любомир Гузар під час відкритої лекції у Дніпропетровську.

За його словами, таку ж геополітичну суть має і війна в Лівії, Єгипті та інших східних країнах, яка вигідна не воюючому народу, а певній групі людей всередині цих народів, які борються за владу і ресурси.

Так само Любомир Гузар заявив, що особисто для нього війна проти фашизму почалася не в 1941 році як Велика Вітчизняна, а в 1939 році, як Друга світова.

Він закликав організаторів масових заворушень 9 травня у Львові шукати взаєморозуміння і творити, а не руйнувати. І зауважив, що зривати георгіївські стрічки з ветеранів "не те".

Читайте також:

Київський патріархат заявив, що об'єднання церков в Україні неможливе

Табачник допустить до сфери освіти Московський патріархат

Патріарх Кирило запропонував УАПЦ приєднатись до Російської церкви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: