Уго Чавес відправив у відставку майже усіх міністрів

Перестановки в уряді не заторкнули лише трьох ключових постів - міністрів нафти, фінансів і міністра закордонних справ.

Президент Венесуели Уго Чавес у вівторок відправив у відставку велику частину уряду країни і призначив вже декілька нових міністрів, повідомляє Reuters з посиланням на прес-службу президента.

За даними прес-служби, перестановки в уряді не заторкнули лише трьох ключових постів - міністрів нафти, фінансів і міністра закордонних справ.

У вівторок Уго Чавес провів перестановки в уряді, повідомляється на сайті міністерства зв'язку і інформації цієї південноамериканської країни.

На нових посадах затверджені вісім міністрів. Діючий віце-президент країни Рамон Каррісалес став також тимчасово виконуючим обов'язки міністра оборони Венесуели.

У офіційному комюніке зазначено, що "зміни зроблено в рамках початку третього історичного циклу революційного процесу".

У цілях підвищення ефективності органів виконавчої влади ліквідовано ряд міністерств, а їх повноваження перерозподілені. Так, до міністерства науки перейшла легка промисловість, якою раніше разом з торгівлею займалося окреме відомство, а функції соціального захисту поділені між міністерствами охорони здоров'я і міністерства комунікації.

На думку багатьох південноамериканських політоглядачів, перестановки в кабінеті міністрів Венесуели пов'язані з труднощами, з якими зіткнувся уряд при реалізації соціальних програм в умовах різкого падіння цін на нафту.

Доходи від поставок вуглеводневої сировини за кордон є головним джерелом валютних надходжень Венесуели, що займає п'яте місце в світі по експорту нафти.

Читайте також:

Чавесу порадили помовчати

Уго Чавес: кубинці плачуть. Фідель Кастро гуляє по Гавані

Уго Чавес одержав право на довічне президентство

Чавес заявив, що попередив переворот
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: