Угода про асоціацію з ЄС чекатиме 2010 року

Литвин припускає, що підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, можуть відкласти до 2010 року.

Спікер Володимир Литвин не виключає можливості перенесення на 2010 рік терміну підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Про це він повідомив журналістам після зустрічі з Генеральним секретарем Ради ЄС, високим представником з питань Спільної зовнішньої політики та безпеки Хав’єром Соланою.

"Висловлю свою точку зору: в разі поглиблення протистояння (політичного), яке вже набуває персонального рівня, прийняття рішення може бути відтерміноване до завершення президентських виборів", - сказав Литвин.

Водночас він зазначив, що не є прихильником “педалювання” процесу підписання угоди про асоціацію. Голова ВР наголосив, що головним має бути зміст документу, а не формальні процедури.

Нагадаємо, 5 березня 2007 року Україна та ЄС почали переговори про нову посилену угоду, яка на саміті Україна-ЄС 9 вересня цього року отримала назву угоди про асоціацію.

Наприкінці грудня 2008 року міністр закордонних справ Володимир Огризко заявив, що МЗС планує у 2009 році завершити роботу над угодою про асоціацію з Європейським Союзом.

Читайте також:
Євросоюз обіцяє Україні нові амбітні плани
ЄС готовий прийняти Ісландію навіть без заявки
Європа не хоче виділяти Україну з-поміж інших східних країн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: