Угоду не підписали 8 осіб

За даними Владислава Каськіва, 8 "нашоукраїнців" не підписали угоду з БЮТ. "Регіонал" Тарас Чорновіл припустив, що ПР і НУ-НС домовилися про коаліцію.

Вісім людей із фракції блоку "Наша Україна - Народна самооборона" не підписали угоду про створення коаліції з Блоком Юлії Тимошенко, що ставить під пряму загрозу створення демократичної коаліції у Верховній раді шостого скликання.

Про це аґенції "Українські новини" повідомив член НУ-НС Владислав Каськів.

Юрій Єхануров
УНІАН
За деякими даними, серед непідписантів є і Юрій Єхануров
За його словами, це: Станіслав Довгий, Микола Оніщук, Віктор Тополов, Юрій Єхануров, Іван Плющ, Василь Петьовка, Ігор Криль й Ігор Палиця.

Втім, "нашоукраїнець" Микола Катеринчук висловив упевненість, що до кінця п'ятниці всі члени НУ-НС підпишуть угоду.

"До кінця дня всі підпишуть", - сказав Катеринчук.

У свою чергу, представник НУ-НС Роман Зварич звернув увагу на те, що перераховані депутати не відмовлялися підписувати угоду, а просто поки її не підписали.

Зварич також розкритикував відповідних членів фракції за їх необов'язковість.

"Я можу їх розкритикувати за те, що вони не направляли мені в письмовому вигляді застережень до цієї угоди", - сказав Зварич.

Як повідомлялося, Роман Зварич має намір у вівторок, 27 листопада, провести наступне засідання Верховної Ради.

Раніше лідер блоку НУ-НС Юрій Луценко заявив, що всі 72 депутати, обрані за списком НУ-НС, підписали угоду про створення коаліції з БЮТ, але вже сьогодні Іван Плющ повідомив, що не підписуватиме коаліційну угоду з БЮТ, доки в неї не будуть внесені певні зміни.

В свою чергу, представник Партії регіонів Тарас Чорновіл переконаний, що перерва у пленарних засіданнях Верховної ради до четверга, 29 листопада оголошена через те, що фракції НУ-НС і БЮТ не зібрали достатньої кількості голосів депутатів для створення коаліції.

Таку думку він висловив в інтерв’ю журналістам.

На переконання Чорновола, без кулуарних домовленостей головуюча на сьогоднішньому засіданні ВР представниця Партії регіонів Раїса Богатирьова не могла на власний розсуд оголосити перерву у засіданнях.

Тарас Чорновіл
УНІАН
Тарас Чорновіл припускає, що, оголошуючи перерву до 29 листопада, Раїса Богатирьова керувалася кулуарними домовленостями з НУ-НС.
"Якби це була дійсно провокація і не було це стиха домовлено, як ви думаєте, маючи 228 голосів і заяви Луценка про те, що всі ці підписи є, вони б пішли із зали? Це смішно", - сказав Чорновіл.

Він назвав заяви про провокації з боку Богатирьової "дитячим садочком".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: