Указ про блокування російських сайтів та соцмереж набув чинності

Рішення починає діяти. 

Указ про заборону російських соцмережі та сайтів, підписаний президентом України Петром Порошенком, набув чинності.

Текст указу глави держави, який запроваджує в дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", був опублікований в офіційній пресі - у номері газети "Урядовий кур'єр" від 17 травня. Таким чином, відсьогодні рішення набуло чинності.

Як повідомлялося раніше,   президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року про запровадження санкцій щодо низки російських компаній. За рішенням на три роки мають заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. 

В Україні заборонили російські соцмережі та Інтернет-сервіси

Санкційний список складається з 458 підприємств, рахунки і діяльність яких заблокована в Україні на строк від одного до трьох років. Серед компаній - соціальні мережі "Однокласники", "Вконтакте", пошукова система "Яндекс" разом із картами та пробками. А також бухгалтерська програма "1С", якою користується переважна більшість фірм в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: