Ukraine Today буде розповідати правду із стратегією "мʼякого тролінгу"

Ukraine Today буде розповідати правду із стратегією "мʼякого тролінгу"

Не обовʼязково бути пропагандистським каналом, щоб розповідати правду / Фото: ТСН.ua

У Росії канал можна буде бачити із супутника, але не в кабельній мережі.

Генеральний продюсер Ukraine Today Тетяна Пушнова під час онлайн конференції на ТСН.ua розповіла, чому зʼявився цей канал.

Вона наголосила, що нині відбувається інформаційна війна, тому потрібно відстоювати інтереси країни.

Щодо алюзії із назвою Russia Today, то, за словами генерального продюсера, не обовʼязково бути пропагандистським каналом, щоб розповідати правду.

Ukraine Today не буде "бронею" в інформаційній війні. Для роботи каналу обрано стратегію "мʼякого тролінгу".

Канал не ставить за пріоритет поширення мовлення в Росії, а транслюватиметься в Україні, США та Західній Європі. "Будемо заходити в кабельні мережі в Європі", - поділилася планами Тетяна Пушнова. За її словами, нині тривають переговори із операторами. Тим паче, що у Європі є чимало російських каналів, а Ukraine Today створюватиме баланс для кабельних операторів. У Росії Ukraine Today можна буде побачити із супутника, але не в кабельній мережі. За кілька місяців зʼявиться і російськомовна стрічка із новинами.

У майбутньому планується розвиток корпунктів. Зараз канал розраховує на кореспондентів ТСН та мережі фрілансерів. Ukraine Today сподівається на партнерські стосунки із великими інформаційними каналами прибалтійських країн та Європи.

Англомовний контент забезпечують громадяни Британії, Ірландії та США. Шукали журналістів із природним рівнем англійської, який би не дратував українськими нотками. Також ці люди давно живуть в Україні та цікавляться її історією. Щоправда, досі таємницею є те, хто ж стане обличчям каналу.

Нагадаємо, що раніше відомі українці розказали світу про новий англомовний канал Ukraine Today

Повʼязані теми:

Наступна публікація