Укравтодор перевірятиме ремонт доріг за допомогою фотофіксації

Дата публікації
Перегляди
557
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Укравтодор перевірятиме ремонт доріг за допомогою фотофіксації

Фото: Слово і діло

Новий спосіб вже допоміг виявити чиновників, які хотіли нажитися на ремонті.

Тимчасовий очільник Укравтодору Євгеній Барах заявив про запровадження нового способу перевірки виконаного ремонту доріг, повідомляє прес-служба Держагентства.

Процес фотофіксації здійснюється за допомогою спеціальної машини-сканера, яка фіксує усі ділянки доріг, де було виконано ремонт і де його виконали лише на папері. Тож тепер дефективні акти, якими звітують до Укравтодору про виконання ремонту, можна перевірити.

За його словами, вартість обладнання не є дуже дорогим і кожна обласна Служба автодоріг може її собі дозволити двічі на рік – для фіксування стану доріг після зимового періоду та перевірки виконання ремонту перед наступним.

Барах зазначив, що в одній з областей вже було проведено подібний експеримент, який виявив спроби окремих чиновників нажитися на ремонті доріг. Замість 15 тис. м2 відремонтовано було 6,5 тис.

Наразі Укравтодором оцінюються завдані збитки та готуються відповідні звернення до компетентних органів.

Нагадаємо, Укравтодор закликав усіх небайдужих громадян долучитися до контролю якості за виконанням ремонтних робіт на дорогах загального користування. Повідомлення у Facebook можна надсилати, наприклад, коли дорожники працюють у дощ, або не дотримуються правил безпеки руху, або ремонт зроблено неякісно.

Повʼязані теми:

Наступна публікація