Україна активно вводить тести для випускників

Тестування українських випускників стає необхідною складовою їх вступу до ВУЗів.

Попередження для нинішніх одинадцятикласників. Хочеш стати абітурієнтом - вчасно реєструйся для складання тестів. Наступного року до ВУЗів переважно прийматимуть за їхніми результатами. Не встиг зареєструватися, вважай, що проґавив вступну кампанію.

Випускники
УНІАН
Цьогорічні випускники мають замислитися ще й про тестування.
Реєстрація триває вже сьомий день. Однак зареєстрованих навіть у Києві одиниці. По регіонах цифри взагалі смішні. У центрі якості освіти кажуть, що нічого страшного, у нас завжди так, все в останній момент.

Одинадцятикласників реєструватимуть у рідних школах. Однак майбутні випускники лише краєчком вуха чули про якусь там реєстрацію.

Викладачі кажуть, що одинадцятикласникам нічого боятися. Усіх поставлять на облік зареєструють ще до нового року. Робота над цим вже ведеться. Головне, щоб діти визначилися з предметами які хочуть здавати. Цього разу їх аж одинадцять.

Важче випускникам минулих років та ВУЗів 1 і 2 рівнів акредитації. Мусять самі приходити і реєструватися у спеціальні пункти.

Паспортні дані потрібні аби виявити аферистів. Бувало, що за молодших сестер та братів приходили здавати тести старші.

Якщо не зареєструвався вважай проґавив вступну кампанію. Винятком будуть лише непередбачувані випадки, зокрема хвороба, але і цей факт треба довести. 

Останній термін реєстрації - 20 лютого. На думку директора центру оцінювання якості освіти, спраглим до знань трьох місяців цілком досить, аби визначитися. Бо коли і далі приймати документи, центр не зможе підготуватися до самих тестів.

Біля монітора завжди є охорона, тому що він показує кімнати в яких готуються тести. Нам сьогодні вперше дозволяють пройти і подивитися як працюють методисти

Цьогорічні тести обіцяють зробити кращими та доступнішими. Навіть на кількох мовах - для нацменшин. Дата випуску тестів - таємниця. 

З міркувань безпеки просять не показувати обличчя методистів. Кожен з них готує лише частину завдання. Усього тесту не знає ніхто. 

В центрі якості освіти переконані: витік інформації неможливий.

ВідеоТестування українських випускників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: