"Україна All inclusive. Зима": українське хюґе на узбережжі Миколаївщини

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Україна All inclusive. Зима": українське хюґе на узбережжі Миколаївщини

Фото Олега Деркача та Алли Мірошниченко

На туристів чекають зимові розваги і вишукані делікатеси.

Пляжний сезон знову відкрито. ТСН продовжує здавати несподівані локації для новорічного відпочинку. І сьогодні у спецпроєкті "Україна All inclusive. Зима" — зимове море на Миколаївщині.

Про те, що відбувається там, де нас нема, 23 грудня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У Данії на морі люди відпочивають геть не так, як у нас. На північне море цілий рік їдуть заради самих прогулянок. Данське  хюґе — тихе щастя при свічках — можуть спробувати й українці.

На Кінбурнській косі дивовижні заходи сонця. Тут запросто можна побачити  диких коней. Тут дуже чисто — і з порогу зрозуміло, чому. Добираються сюди обрані. Дорогу без позашляховика не здолати.

Три рази на тижні, кажуть, трапляється рейсовий автобус. Найходовіша послуга — "проведу".

На косі є єдиний готель, що працює  взимку. У готелі заохочують приїжджати з  тваринами. І поселять, і нагодують.

Ціни на обід помірні. А от  на номер — не надто дешевше ніж влітку. Від 800 грн до 2000 за окремі будиночки. І майже повна бронь на свята.

"Їдуть за романтикою. Її тут море. А ще на Новий рік сюди їдуть за грибами", — говорить власник садиби.

Кошик, повний грибів, якраз під ялинку — тут це традиція.

На шляху до моря можна знайти родинні атракції. Це равликові перегони. А на равликовій фермі можна здивуватися тисячу і один  раз, а також дізнатися, що, приміром, всі равлики — це хлопці, які, покохавшись, стають дівчатами.

Равликів називають стадом, якому треба  електропастух. А ще, косметика з равликів — не маркетинговий трюк, як багато хто вважає. Муцин — це слиз стурбованного равлика. Зазвичай, їх так трусять — і не всі виживають. На фермі їх веселять. Імітують дощ. Равлик кайфує і піниться.

За 350 грн з людини про все це розкажуть, покажуть і дадуть скуштувати.

Паштет з печінки равлика та ескарго по-бургундськи — чудова альтернатива новорічним канапешкам. До равликів, як до морепродуктів, вино — біле. Це друга фішка регіону.

У подорожі до моря вам зараз важко буде оминути такий формат, як крафтова виноробня. І це не тільки про продаж чи дегустацію. Виноробні закликають атмосферою і фотолокаціями. 

А ось до знаменитого Гранд-каньйону у мініатюрі радять їхати  тільки на тверезу голову, з гарячим чаєм у термосі. Наш старший за американський на 2,5 мільярда років.

Актовський каньйон — нове місце сили. Туристи кинулися сюди після того, як Росія окупувала Крим. Людям хотілося  у комплекті до моря гори. Ось маєте. Влітку тут відкрили свіжу фотолокацію: білі скелі. Футуристичні пейзажі і зимова фотосесія тут безпечніша.

Інфраструктури немає, сама краса і терен з глодом. Один з плюсів зимової мандрівки в тому, що можна їсти всі ягоди, які влітку взагалі несмачні, а взимку вони достигають. А добре нагодувати можуть поруч.

"Україна All inclusive": ТСН відкрила зимовий пляжний сезон у Миколаївській області

"Україна All inclusive": ТСН відкрила зимовий пляжний сезон у Миколаївській області

Мигія. Щороку все популярніша — тут постійно будують нові готелі. Запевняють: зимовий екстрим — це не тільки лижі.

Пропонують сплавлятися на порогах. Узимку, кажуть, навіть краще. Людей менше — води більше. Правильний одяг, інструктаж, і емоцій буде на всю зиму.

Близько 1500 грн з людини — це доба в готелі, сплав, а потім обов'язкові гарячий обід і чан. 

А про найкраще місце, де можна загадати новорічні бажання із гарантією — у нашому матеріалі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Новий Рік та Різдво 2021 в Україні: останні новини, поради та статті
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація