Україна братиме участь у системі ПРО?

На думку представників армії, Україна має приєднатися до системи захисту від тероризму. Рішення щодо цього прийматиме керівництво держави.


Начальник генерального штабу Збройних сил Сергій Кириченко прогнозує участь України у світовій системі протиракетної оборони.

Про це він повідомив в інтерв'ю інформаційним агентствам.

"Це дуже серйозна система (ПРО), вона потрібна для людства, для того, щоб захищати цивілізований світ від можливих терористичних актів", - сказав Кириченко.

Він припустив, що в майбутньому всі ті протиракетні системи, які напрацьовані в різних країнах, будуть об'єднуватись проти терористичних організацій.

"Україна досить солідна держава, і вона має право бути присутньою в загальній системі ПРО. Швидше за все, ми будемо брати участь", - сказав Кириченко. 

З його слів, Україна має великі промислові можливості в розробці тих елементів, які відносяться до ПРО, зокрема, на українській території розташовані 2 станції, які підпорядковані Національному космічному агентству і є цілком дієздатними.

Кириченко зазначив, що питання про те, до якої системи ПРО Україна може приєднатися зараз, має військово-політичний характер, і такі рішення має приймати виключно керівництво країни.

"Однак я впевнений, що в майбутньому в протиракетній системі в плані захисту людей від можливих загроз ракет Україна братиме участь і в технологічному плані... і в системі спостереження", - сказав Кириченко.

Раніше повідомлялося, що США зацікавлені в тому, щоб українські військові підприємства взяли участь у створенні системи протиракетної оборони, яка розгортається в Європі.

США мають намір розмістити свої протиракетні бази в Польщі й Чехії.

Директор агентства протиракетної оборони Міністерства оборони США Генрі Оберінг заявив, що мета розміщення ПРО в Чехії й Польщі - забезпечення безпеки Європи і США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: