Україна дала добро на переозброєння ЧФ РФ

Угода дасть можливість Чорноморському флоту РФ підтримувати чисельність особового складу і техніки протягом багатьох років.

Росія і Україна найближчим часом підпишуть нормативно-правовий документ про заміну озброєнь, військової техніки і корабельного складу Чорноморського флоту РФ. Про це 20 жовтня в Лівадії повідомив російський міністр оборони Анатолій Сердюков.

"Цей документ дозволить Чорноморському флоту підтримувати чисельність особового складу і техніки на рівні базових угод по Чорноморському флоту від 1997 року", - сказав міністр.

Сердюков прийняв участь в 59-у засіданні ради міністрів оборони країн СНД. В рамках цієї зустрічі Сердюков і глава оборонного відомства України Михайло Єжель підписали протокол про інформування України про чисельність, склад і кількість військової техніки Чорноморського флоту РФ на території України.

Нагадаємо, командування Військово-морського флоту РФ влітку оголосило, що ЧФ Росії до 2020 року поповниться 15 новими фрегатами та дизельними підводними човнами.

Головнокомандувач ВМФ РФ адмірал Володимир Висоцький повідомляв, що Чорноморський флот Росії, починаючи з 2013 року, щорічно поповнюватиметься одним - двома фрегатами.

Зазначимо, відповідно до укладених двосторонніх договорів і угод про базування російського флоту в Криму, таке переозброєння є можливим виключно за згоди України.

Читайте також:

Російський адмірал: ЧФ РФ має залишитись в Криму назавжди

Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Чорноморський флот Росії щорічно отримуватиме новітні фрегати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: