Україна даватиме роботу інвалідам

Сьогодні з 2,5 млн. інвалідів України працевлаштовано лише 300 тисяч. Мінпраці декларує намір працевлаштувати половину всіх інвалідів.


За повідомленням прес-служби Міністерства праці та соціальної політики, міністр праці та соціальної політики Михайло Папієв заявив, що метою міністерства в галузі вирішення проблем інвалідів є їх професійне працевлаштування. Про це йшлося під час його зустрічі з федеральним міністром соціального забезпечення та захисту прав споживачів Республіки Австрія Ервіном Бухінгером. Результатом зустрічі стало підписання Протоколу намірів про співробітництво.

Як відомо, стандартом у Європі є працевлаштування 50% осіб з особливими потребами. За словами Михайла Папієва, наразі в Україні є близько 2.5 мільйонів інвалідів, з яких працевлаштовано не більше 300 тисяч.

Під час прес-конференції за результатами зустрічі міністр підкреслив, що Україна зацікавлена не так у фінансуванні, як у розширеному обміні досвіду з Австрією. Зокрема, українських фахівців цікавлять методики реабілітації та моделі професійної підготовки інвалідів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: