Україна депортувала до Ізраїлю вісьмох хасидів

За порушення візового режиму, Україна депортувала до Ізраїлю вісьмох хасидів, які, в свою чергу, прибули до Умані на святкування Рош-а-Шана.

Україна за порушення візового режиму депортувала до Ізраїлю вісьмох хасидів, які прибули до Умані на святкування Рош-а-Шана (Нового року за іудейським календарем).

Про це повідомила начальник управління зв'язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України Вікторія Кушнір.

За її словами, цього року в період підготовки до святкувань хасидами в Умані (Черкаська обл.) Нового року за порушення візового режиму було депортовано до Ізраїлю вісім іноземців.

Кушнір пояснила, що багато з цих людей приїжджають перед початком святкування Нового року і перебувають в Україні довше, ніж зазначено в їхній візі.

В цілому ж, за словами Кушнір, за кілька тижнів напередодні святкування жодних серйозних правопорушень в Умані за участю хасидів зафіксовано не було. "Були дрібні правопорушення, адміністративні", - зазначила вона.

Як повідомлялося, раніше черкаська облорганізація ВО "Свобода" обурилася "бездіяльністю влади всіх рівнів, що не вжила жодних дій для припинення агресії хасидів щодо українців і прнипинення масового безладу, який щорічно здійснюють хасиди в Умані на своє релігійне свято".

Заступник мера Умані (Черкаська область) Петро Паєвський заявив, що запланована на 25 вересня ВО "Свобода" акція Умань без хасидів є "провокуванням кровопролиття і розпалюванням міжнаціональної ворожнечі".

Нагадаємо, під час торішнього паломництва Умань відвідало близько 25 тисяч хасидів. Це паломництво стало найбільш неспокійним за всю історію - тоді в різанині і бійках постраждали два місцевих жителя, міліціонери і кілька хасидів. Один з хасидів загинув у бійці. Десятьох паломників затримали і депортували в Ізраїль.

Цього року 29-30 вересня на могилі цадика Нахмана в Умані Черкаської області відбудуться щорічні культові відправлення з нагоди святкування Рош-а-Шана (Нового року за іудейським календарем). Очікується приїзд близько 30 тисяч паломників з усього світу.

Читайте також:

Для хасидів в Умані напишуть спеціальний закон

МЗС Ізраїлю перепросило Україну за хасидів-хуліганів

На Новий рік хасидів в Умані охоронятимуть 400 міліціонерів

"Свобода" оголосила початок кампанії "Умань без хасидів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: