Україна до 2012 року візьме на озброєння супер-ракети

Президент вимагає від Юлії Тимошенко гроші на "найбільш довершені" ракетні комплекси у світі.

Президент Віктор Ющенко розраховує, що нові оперативно-тактичні ракетні комплекси морського і наземного базування, які створюються за проектами українських фахівців, будуть взяті на озброєння до 2012 року.

"Закінчується технічна частина проекту, і до 2012 року Україна матиме найбільш довершений ракетний комплекс цього класу. Ті можливості, які ми заклали в цей комплекс, мають перевагу перед існуючими зразками виробництва інших держав на 20-25%", - сказав Ющенко під час свого візиту на базу ВМС України в Криму.

Президент також заявив, що має намір домагатися, щоб уряд включив витрати на початковий етап будівництва ракетних комплексів до бюджету 2010 року.

Якщо прем'єр Юлія Тимошенко не виправить ситуацію з фінансуванням армії наступного року, Ющенко пригрозив не підписувати держбюджет.

За його словами, наразі в Україні на збройні сили витрачається менше 1% ВВП. Через нестачу коштів 88 літаків і вертольотів "не можуть піднятися в небо", 70 кораблів і суден забезпечення не можуть виконувати бойові завдання, 40% бронетехніки і артилерії небоєздатні.

Читайте також:

Сильна армія стала потрібна і Тимошенко

Ющенко не підпише "антивійськовий" бюджет Тимошенко

В українській армії бойову підготовку проходять лише 4% солдатів

Українська армія прийняла на озброєння новий танк за 55 копійок

ВідеоУкраїна до 2012 року матиме супер-ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: