Україна домовилася про безвіз з екзотичною країною спецій і прянощів

Україна домовилася про безвіз з екзотичною країною спецій і прянощів

Угоду було підписано у Києві 16 липня 2020 року.

Україна та Гренада домовилися про безвізовий режим. Відповідну постанову під час сьогоднішнього засідання схвалив Кабінет міністрів. Згідно з пояснювальною запискою до проєкту, угоду було підписано у Києві 16 липня 2020 року.

Про це у середу, 16 вересня, повідомляє РБК-Україна.

Цією постановою КМУ затвердив угоду з урядом Гренади про скасування візових вимог.

Вказано, що реалізація угоди після набрання нею чинності призведе до зменшення фактичних доходів державного бюджету в частині коштів, що стягуються за оформлення громадянам Гренади віз для в'їзду в Україну.

Нагадаємо, що Гренада - країна в Карибському морі, розташована на великому острові з такою ж назвою і ще на кількох меншої площі. Головний острів Гренади часто називають Островом спецій через численні плантації мускатного горіха. Тут розташована столиця країни Сент-Джорджес зі зведеним на початку XVIII століття фортом Джордж, барвистими будинками і будівлями в георгіанському стилі, які підносяться над вузькою гаванню Каренаж. На південь від міста лежить пляж Гранд-Анс, який славиться своїми курортними готелями і барами.

Як повідомлялося, з 1 вересня 2020 року для поїздок у Білорусь громадянам України необхідні закордонні паспорти.

Зазначимо, що за період безвізу, який почав діяти 11 червня 2017 року, українці здійснили майже 49 мільйонів поїздок до країн Євросоюзу. Найбільша кількість українців користується кордоном із Польщею. 

Відео Ексклюзив tsn.ua: віцепрем'єрка з питань євроінтеграції розповіла про роботу над безвізом

Три нові безвізи на шляху до членства України в Євросоюзі. Нова віцепрем'єрка з питань євроінтеграції Ольга Стефанішина в інтерв’ю tsn.ua розповіла, над чим працюватиме, аби наблизити нашу державу ще ближче до ЄС. Йдеться про промисловий, продовольчий та авіаційний безвізи. Читайте інтерв'ю на tsn.ua.  

Ексклюзив tsn.ua: віцепрем'єрка з питань євроінтеграції розповіла про роботу над безвізом

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів