Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна домовилася з Францією про поставку півсотні сучасних гелікоптерів для МВС

Перші чотири одиниці очікуються в Україні вже цього року.

Україна підписала з Францією угоду про закупівлю 55 гелікоптерів для Міністерства внутрішніх справ. Перші чотири одиниці доставлять вже цього року.

Угоду підписали керівник МВС України Арсен Аваков і державний секретар Міністерства економіки та фінансів Франції Дельфін Жені-Стефан.

Очікується, що за два етапи Україна отримає від Франції 55 гелікоптерів Airbus Helicopters, якими укомплектують Держслужбу з надзвичайних ситуацій, Національну гвардію, Держприкордонслужбу та поліцію.

"Сьогодні ми підписали Угоду між французькою і українською стороною, загальна вартість якої близько 551 мільйон євро. За умовами Угоди, французька сторона у два етапи поставить в Україну спочатку 37 гелікоптерів компанії Airbus, а потім ще 18 гелікоптерів. З них, 21 гелікоптер – моделі Н225 – гвинтокрили, які мають вантажопідйомність більше 10 тонн. Така техніка не випускається в Україні, а нам вона дуже потрібна. Вже в цьому році ми отримаємо перші чотири машини", - каже Аваков.

За допомогою цієї техніки МВС планує виконувати завдання з медичної допомоги, охорони правопорядку, антитерористичні та спеціальні операції, охорону кордону і підтримання безпеки на дорогах.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України почало підготовку заходів з деокупації непідконтрольної частини Донецької та Луганської областей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції