Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна домовилася з Росією про вилов риби в Азовському морі

Квоти на 2020 рік підписано.

Українські та російські переговірники погодили квоти на вилов риби в акваторії Азовського моря в наступному році. Проєкт рішення оприлюднили журналісти UA: Крим із посиланням на Державне агентство рибного господарства України.

Офіційно: Україна узгодила з Росією квоти на вилов риби в Азовському морі Українська сторона узгодила з представниками...

Опубліковано UA: Крим Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Документ підписаний головою агентства Ярославом Бєловим. Протокол був узгоджений на засіданні спільної комісії двох країн з питань рибальства в Азовському морі 13 листопада в Бердянську. “Наразі Державне агентство рибного господарства України очікує на отримання вищезгаданого документа через офіційні канали”, - пояснили в ДАРГ.

Як повідомлялося, спеціальні переговори українських та російських чиновників щодо розподілу квот на вилов риби в Азовському морі мали вперше відбутися в режимі онлайн. Розпочати переговори з російською стороною щодо лімітів вилову риби та боротьбою з браконьєрством розпорядився уряд. Інакшого варіанту, окрім як підписання спільної угоди з агресором, немає.

Відео Україна та Росія ведуть перемовини щодо спільного вилову риби в Азовському морі

Досі Київ погоджує з Москвою квоти на вилов риби в Азовському морі. Оскільки море в користуванні обох країн, тому і квоти щороку затверджуються, так би мовити, "по-братськи". Тільки Росія чомусь дедалі більше господарює в акваторії, а українські рибалки бояться ФСБівських катерів більше, ніж шторму.  

Україна та Росія ведуть перемовини щодо спільного вилову риби в Азовському морі

Залиште свій коментар

Вибір редакції