Україна домовиться про співпрацю з Росією у вересні

У вересні Україна чекатиме від російської сторони точної дати, коли можна буде провести перший раунд переговорів про стратегічне партнерство.

Україна хотіла б незабаром підписати з Росією декларацію про стратегічне партнерство. На думку посла України в РФ Володимира Єльченка, який наразі прибув до Росії, це може відбутися вже у вересні.

"Ми б хотіли не затягувати процес підписання документа під назвою "Декларація про стратегічне партнерство між Україною і РФ". Це ідея не нова, ми кілька разів протягом останніх 15 років обмінювалися проектами, але так і не дійшла справа до реалізації", - сказав Єльченко.

За його словами, перший проект документа він в середу, 21 липня, вручить заступнику міністра закордонних справ РФ.

"Ми постаралися в ньому врахувати ті нові віяння, які виникли останнім часом. Це дуже серйозний документ. Якщо він буде підписаний, це дасть нам чудовий рамковий документ, який потрібно буде просто доповнювати конкретним змістом - політикою, економікою, гуманітарних співпрацею", - сказав посол.

Він зазначив, що останнім часом між Москвою і Києвом склалися дуже інтенсивні контакти, "практично кожного тижня-два відбуваються зустрічі на різному рівні".

За словами Єльченка, в ході зустрічі в МЗС Росії він постарається домовитися про якісь конкретні терміни підписання декларації. "Нам хотілося б, щоб російська сторона могла б вивчити його і назвала б дату, коли можна було б провести перший раунд переговорів", - сказав він.

На думку посла України в РФ, це може відбутися вже у вересні.

Нагадаємо, новий посол України прибув до Москви увечері 20 липня. Очікується, що 21 липня він вручить копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ Росії.

Зазначимо, що на вересень заплановано черговий візит Миколи Азарова до Москви.

Читайте також:

Азаров вчергове збирається відвідати Москву

Новий посол України в РФ прибув до Москви

Черномирдін: українця від росіянина по пиці не відрізниш

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: