Україна домовляється про безвіз із Коста-Рикою. Всі країни для вільних подорожей в одній інфографіці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українці вже можуть подорожувати без віз у 130 країн.

Україна планує підписати угоду про скасування віз із державою Коста-Рика. І поки з цією країною ще відбуваються консульські перемовини, українці вже можуть подорожувати без формлення віз у 130 країн світу.

Серед цих країн, з внутрішнім паспортом громадяни України можуть відвідати Росію, Білорусь та Туреччину. Щодо останньої, безвізовий в’їзд по внутрішньому паспорту можливий тільки якщо це паспорт нового зразка, тобто ID картка. 

Окрім безвізових країн, є низка країн, полетіти в які можна без візи, а отримати наліпку в паспорті просто в аеропорту після прибуття (visa on arrival). Віза робиться декілька хвилин за наявності потрібних документів.

Безвізові країни для українців
ТСН.ua

Нагадаємо, протягом майже двох років від ухвалення рішення про скасування віз для короткострокових поїздок українцям до країн Євросоюзу, спрощеними правилами перетину кордону скористалися 33 мільйони разів.

Відео Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Про це заявив голова представництва ЄС в нашій державі Хюґ Мінгареллі. Він додав - Україна має дотримуватися зобов'язань, взятих на себе в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка і передбачала скасування віз для наших громадян. Мінґареллі також наголосив, що Київ має продовжити співпрацю з МВФ для забезпечення макро-фінансової стабільності, забезпечити верховенство права та незалежність роботи антикорупційних органів.  

Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Залиште свій коментар

Вибір редакції