Україна допоможе Росії шукати московських терористів

Російська міліція передала базу даних осіб, які могли бути включені в терористичну групу для перевірки українською стороною.

Міністерство внутрішніх справ України отримало від МВС Росії бази даних осіб, які могли супроводжувати московських терористів, або контактували з ними. Про це заявив головний радник глави МВС Костянтин Стогній.

За його словами, після останніх терактів у Росії органи внутрішніх справ України по лінії оперативних служб зв'язалися з російськими колегами і отримали бази даних осіб, які могли бути включені в терористичну групу. "Але в спектрі не тільки загиблі терористи або ті, що їх супроводжували, але і ті, з ким вони раніше контактували", - зазначив Стогній.

За словами головного радника глави МВС, зараз відомство уточнює дані за отриманими персонам. "Можливо, вони відпочивали в Україні", - припустив Стогній.

Разом з тим, за його словами, посилений режим патрулювання в київському метрополітені продовжувати не будуть. "Не думаю, що буде необхідність такого продовження", - сказав він.

Пояснюючи причину посилення метрополітену столиці, Стогній зазначив: "Є така міжнародна практика. Якщо десь у наших сусідів відбувається щось подібне, то вживаються заходи. Зазвичай це триває три доби. Залежно від оперативних даних цей період може бути продовжений".

При цьому головний радник підкреслив, що вітчизняне МВС планує відновлювати відносини з МВС Росії і налагоджувати антитерористичну співпрацю.

Нагадаємо, вибухи у московському метрополітені сталися в понеділок, 29 березня, у час пік, коли тисячі пасажирів поспішали на роботу і навчання. Перша бомба спрацювала на "Луб'янці" в той момент, коли поїзд зупинився для висадки людей. Через 40 хвилин пролунав другий вибух - на станції метро "Парк культури".

За даними ФСБ, теракт скоїли дві терористки-смертниці. Міліція розшукує двох супроводжуючих їх жінок і чоловіка. Число жертв досягло 39 людей, поранених - понад 100.

Читайте також:

ФСБ стали відомі організатори терактів у Москві

Смертницю з московського метро впізнали на відео в Інтернеті

Однією зі смертниць в московському метро була вдова знищеного бойовика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: