Розвідка назвала найбільшу загрозу з боку Росії для України

Росія хоче захопити стратегічні об'єкти на Херсонщині, що забезпечують життєдіяльність Кримського півострова.

У генеральному штабі Російської Федерації є задум на проведення широкомасштабних дій проти України. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ТСН Андрію Цаплієнку заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький. 

"Ми розуміємо, воєнна розвідка розуміє, що в будь-якому випадку в генеральному штабі РФ є задум на проведення більш масштабних, широкомасштабних дій проти нашої держави",- сказав він.

Найбільшою загрозою для України, за словами Скібіцького, є Луганськ, Донецьк і цей напрямок загалом.

"Тому що стратегічна мета, яка була в режиму Путіна – вийти на адміністративні кордони Луганської і Донецької областей – не досягнута. Без повного контролю територій цих областей "Донецька народна республіка", "Луганська народна республіка" неповноцінні. І відповідно, вони все-таки будуть намагатися вийти на адміністративний кордон, щоб потім нав'язувати свої вимоги щодо визнання, автономії, спеціального статусу тощо. Це перший загрозливий напрямок",- вважає він.

"Другий загрозливий напрямок, який ми не виключаємо, — це Крим. Чому Крим? По-перше, знову же повертаємося, що та стратегічна мета, яка була зі створення Новоросії, про вихід РФ аж до кордонів з Молдовою, не досягнута. Ми зупинили ворога, і наразі проблемним питанням для РФ є Крим, його забезпечення. А для цього треба забезпечити сухопутний коридор до Автономної Республіки Крим",- додає експерт.

Скібіцький стверджує, що сухопутний коридор до Криму може бути забезпечений у двох варіантах. По-перше, це наступальні дій вздовж побережжя і виходу до Криму. Це може бути стратегічна мета. Інша мета оперативно-тактичного рівня — це захоплення важливих об'єктів в Херсонській області із забезпечення водою, енергоресурсами, електроенергією, загалом усі стратегічні об'єкти, які забезпечують життєдіяльність Кримського півострова.

Нагадаємо, за даними української розвідки угруповання російських військ на території невизнаного Придністров'я не налічує потужного військового контингенту РосіїНаразі в регіоні присутні 1200 військових.

ВідеоРосія продовжує перекидати техніку до окупованого Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: