Україна достроково виходить з угоди про прикордонну співпрацю з країнами СНД

Україна достроково виходить з угоди про прикордонну співпрацю з країнами СНД

Урядовці запевняють, що мета угоди не була досягнута.

Уряд ухвалив постанову про вихід із Угоди про співробітництво у підготовці і підвищенні кваліфікації військових кадрів для прикордонних військ держав — учасниць СНД.

Таке рішення ухвалено на засіданні уряду у середу.

Ця угода передбачала, що у прикордонних військах будуть сприяти у підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації офіцерських кадрів і молодших фахівців. Та мета не була досягнута, оскільки Україна не приєдналася до низки установчих документів у сфері прикордонної співпраці у СНД та брала участь у роботі Ради командувачів прикордонними військами виключно як спостерігач і не мала відношення до питань розробки, прийняття та реалізації рішень цього органу.

До того ж, ця угода міститься в міжнародних договорах, які не є актуальними для України, а ще не містять інформації про наявність зобов’язань, що виникли для нашої держави за час дії цієї угоди. «Ураховуючи вищезазначене та збройну агресію Російської Федерації, яка є стороною угоди, Україні доцільно вийти з угоди», - йдеться у пояснювальній записці.

Документ передбачає вихід України з цієї угоди і надання доручення МЗС поінформувати про це Виконавчий комітет Співдружності Незалежних Держав.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів