Україна екстрадувала до США іноземного кіберзлочинця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловіка підозрюють у 10 міжнародних злочинах.

Генеральна прокуратура 21 листопада екстрадувала до Сполучених Штатів Америки литовського кіберзлочинця, затриманого в Україні у жовтні цього року.

Про це повідомляє пресслужба ГПУ.

Зазначається, що іноземець підозрюваний у вчинені 10 серйозних транснаціональних кіберзлочинів тривалий час розшукувався американськими правоохоронцями. У жовтні зловмисник був затриманий Нацполіціїєю на території України.

"Генеральною прокуратурою України прийнято рішення про екстрадицію особи до Сполучених Штатів Америки у спрощеному порядку та сьогодні його фактично передано компетентним органам цієї країни", - зазначили в ГПУ.

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила фірму, яка за допомогою заборонених програм викрала бази даних та інформацію державних установ, військових підрозділів та підприємств. Не виключено, що викрадена інформація потрапляла до рук спецслужб Росії.

Відео Російське ГРУ стоїть за кібератакою на МЗС Чехії - місцеві ЗМІ

Злам комп'ютерних систем іншою державою підтвердили і в Нацслужбі з питань кібербезпеки. Однак там поки утримуються від прямих звинувачень. Сама атака на зовнішньополітичне відомство сталася ще у червні. У чеському парламенті застерігають не ігнорувати такі витівки.  

Російське ГРУ стоїть за кібератакою на МЗС Чехії - місцеві ЗМІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції