Україна евакуює 100 своїх громадян, які працюють в Єгипті

Будуть евакуйовані представники національної компанії "Нафтогаз України", українського експортера зброї "Укрспецекспорт" та співробітники українського посольства.

Україна у вівторок, 1 лютого евакуюює з Єгипту, охопленого безладами, близько 100 своїх громадян, повідомив перший секретар із консульських питань посольства України в Єгипті Андрій Панагушин.

З 25 січня в Єгипті проходять масові акції протесту з вимогами зміни влади і проведення економічних і політичних реформ. Хвилювання супроводжуються грабежами і підпалами, жертвами безладів вже стали 150 осіб.

Громадяни України, які будуть евакуйовані у вівторок чартерним рейсом, в основному працюють в Єгипті, туристи не хочуть повертатися на батьківщину.

Зокрема, будуть евакуйовані представники національної компанії "Нафтогаз України", українського експортера зброї "Укрспецекспорт", співробітники українського посольства з їх сім'ями і інші громадяни України, що виявили бажання покинути Єгипет.

Як повідомлялося, єгипетська опозиція проведе сьогодні, 1 лютого, на вулицях Каїра і Олександрії "Марш мільйонів". Саме стільки своїх прихильників маніфестанти планують вивести на вулиці найбільших міст. Кінцевим пунктом ходи в єгипетській столиці повинен стати президентський палац. Головна вимога залишається незмінною - негайна відставка президента Хосні Мубарака.

Читайте також:

На курортах Єгипту відпочиває 6500 українців

Шість літаків з українцями відлетіли до революційного Єгипту

Революціонери проголосили початок нової ери в Єгипті

ВідеоУкраїна евакуювала з Єгипту 127 своїх громадян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: