Україна гальмує слідство у справі Лозінського

Українські правоохоронці досі не передали Ізраїлю документів, необхідних для розшуку підозрюваного у вбивстві екс-депутата.

Правоохоронні органи Ізраїлю досі не отримали від українських колег належних юридичних обґрунтувань, необхідних для початку розшуку екс- народного депутата Віктора Лозінського.

Про це повідомили у прес-службі ізраїльської поліції. Її речник Алекс Кагальський зазначив, що розслідування фактично "буксує", а слідчі взагалі обмежені у своїх діях, бо, попри значний резонанс цієї справи, Генпрокуратура України досі не передала ізраїльській стороні необхідного пакету документів.

"Немає достатніх підстав вважати його підозрюваним. Той первинний запит, який надійшов з України, не має достатньої юридичної сили", - сказав Кагальський.

Водночас, за його словами, якщо Київ надішле хоча б мінімальний пакет документів, правоохоронні органи зможуть остаточно відповісти на питання, чи перетинав підозрюваний ізраїльський кордон, а якщо цей факт буде підтверджено – то встановити місцеперебування Лозінського упродовж "нетривалого часу".

Нагадаємо, екс-депутата ВР від БЮТ Віктора Лозінського розшукують за підозрою у вбивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника.

У липні він був позбавлений депутатських повноважень і оголошений у розшук Службою безпеки України, але зник і не був заарештований правоохоронцями.

За непідтвердженою інформацією, Лозінський може переховуватися в Ізраїлі. Україна вже направила туди офіційний запит щодо перебування Лозінського та його можливої екстрадиції.

Втім, цих документів виявилося недостатньо для розшуку Лозінського ізраїльськими правоохоронцями.

Читайте також:

Україна просить Ізраїль про екстрадицію Лозінського

СБУ шукає Лозінського в Україні за допомогою мобілки

Ізраїль нічого не знає про місцезнаходження Лозінського

Луценко знає, де шукати Лозінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: