Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна готова помилувати 11 росіян для обміну на українських політв’язнів – Геращенко

Всі вони написали заяви на ім’я російського президента щодо обміну.

Президент України Петро Порошенко готовий помилувати 11 засуджених росіян, які написали заяви на ім’я російського президента Володимира Путіна з проханням обміняти їх на українських політв’язнів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

"Ми направимо на представників РФ в ТКГ інформацію про заяви злочинців і терористів - громадян РФ, які висловили бажання повернутися в Росію і написали відповідні прохання на свого президента Путіна. Українська сторона, наш президент готовий помилувати російських диверсантів і злодіїв в обмін на звільнення наших політв‘язнів", - написала вона.

Геращенко також знову нагадала, що пропозиція України видати Росії 36 засуджених росіян в обмін на українських політв’язнів досі лишається без відповіді.

Вже 11 громадян РФ , засуджених в Україні за важкі злочини проти нашого суверенітету, звернулися до свого президента...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Четвер, 16 серпня 2018 р.

Нагадаємо, напередодні двоє громадян Росії Олександр Саттаров та Фарух Камалов, які утримуються у Лук’янівському СІЗО, написали заяву на ім’я російського президента Володимира Путіна із проханням обміняти їх на одного з українських політв’язнів. Перед цим таку ж заяву написав громадянин Росії Олексій Седіков, який відбуває покарання за тероризм у Бучанській колонії. Згодом до них долучились ще 8 засуджених росіян по всій території України.

Україна ініціювала і вже давно подала РФ списки на обмін. Так, 5 липня українська сторона направила листа представнику РФ у Тристоронній контактній групі Борису Гризлову і уповноваженому РФ з прав людини Тетяні Москальковій. Але відповіді від них досі немає.

ВідеоРФ вкотре проігнорувала пропозицію обміну заручниками

На засіданні гуманітарної підгрупи у Мінську Київ запропонував обміняти засуджених в Україні росіян на українців, яких тримають у Росії. Однак Москва на цю пропозицію ніяк не відреагувала. Про це повідомила Ірина Геращенко. Й зазначила, прогресу в питанні звільнення заручників наразі немає.

РФ вкотре проігнорувала пропозицію обміну заручниками

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції